بیانیه لشکر فاطمیون در محکومیت تحریم­ های جدید آمریکا

0

در پی اعلام وزارت خزانه‌داری آمریکا مبنی بر تحریم لشکرهای «فاطمیون» و «زینبیون» به ‌اتهام ارتباط و همکاری با جمهوری اسلامی ایران، لشکر «فاطمیون» با صدور بیانیه‌­ای این حرکت را محکوم کرد.

به گزارش ایران دفاع، در بخشی از این بیانیه آمده است: استکبار جهانی و متحدان آن از ابتدای مبارزه امت اسلامی با جریان‌های تروریستی تحت حمایت او، تمام تلاش خود را به کار بست تا بتواند با استفاده از ابزارهای مختلف و متعددِ خود، راه رشد و‌ نمو جریان‌های مردمی مقاومت را سد و جریان‌های تکفیری را بر ملت‌های مسلمان منطقه مسلط سازد.

این بیانیه می‌­افزاید: اسناد و‌ مدارک مستدل و مستندی از حمایت آمریکا و‌ برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج‌ فارس از گروه‌های تروریستی و تکفیری وجود دارد و امروز تمام افکار عمومی جهانی علیه استکبار به منظور حمایت از تروریسم فعال شده است و آنها راهی برای تطهیر خود از این جنایت ندارند.

در این بیانیه تأکید شده است: فرزندان فاطمیون در اوج مظلومیت ملت‌های منطقه و ظلم بی­‌حد و مرز گروه‌های تروریستی و تکفیری تصمیم به مهاجرت گرفتند و برای نجات انسان و انسانیت، از جان و‌ مال و خانواده خود گذشته و راهی جغرافیایی دیگر شدند تا ریشه تروریسم را بخشکانند و در این راه به اذعان همه، افتخارات بزرگی را رقم زدند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: آری امروز آنچه از فاطمیون وجود دارد تنها و‌ تنها مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری و نجات ملت‌های مظلوم است و هیچ سند و دلیلی غیر از این مهم در کارنامه فاطمیون وجود ندارد.

در این بیانیه خاطر نشان شده است: اکنون همزمان با شکست مفتضحانه گروه تروریستی داعش و سایر جریان‌های تکفیری در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و سایر کشورهای منطقه، آمریکایی‌ها راهی جز عقده‌گشایی در برابر جریان مقاومت ندارند.

این بیانیه می‌­افزاید: بدترین گناه از دید آمریکایی‌ها همانا مبارزه با عُمال تروریستی و تکفیری آنهاست و امروز تحریم‌های آمریکا نشان داد که واشنگتن تا چه اندازه از مبارزه با داعش و سایر گروه‌های تروریستی عصبانی است. تحریم‌های آمریکا فاطمیون را در ادامه مسیر مبارزه با تروریسم و تکفیر مصمم‌تر از گذشته خواهد کرد.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: تحریم‌های آمریکا برگ زرین و نقطه افتخار دیگری در تاریخ فاطمیون رقم زد و بار دیگر حقانیت فرزندان افغانستانی خمینی کبیر در مبارزه با تروریسم و عمال استکبار جهانی را نشان داد. مبارزه تا نابودی رژیم اشغالگر قدس و تا ریشه‌کن کردن تکفیر و تروریسم در مسیر ولایت و تحت امر ولی‌فقیه زمان و بدون توجه به جغرافیا ادامه خواهد داشت.

مطالب مشابه