پناهندگی فرمانده حفاظت سپاه شایعه یا واقعیت؟!

0

به تازگی و پس از تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معارفه سردار سرتیپ فتح‌الله جمیری شایعه‌ای در فضای مجازی با عنوان فرار یک فرمانده سپاه در کانا‌ل‌ها و رسانه‌های معاند منتشر شد.

 

سردار علی نصیری

توضیحات سردار نصیری :

 

سردار نصیری فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، پیرامون شایعات منتشر شده در رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر خروج وی از کشور گفت: مراسم تودیع بنده در روز شنبه انجام شد و این مسئله‌ی عادی سازمانی است.

فرمانده‌ این‌طور تصمیم گرفتند بنده از مسئولیت فعلی تودیع و در جای دیگر بکارگیری شوم این موضوع یک امر رایج از و در ۳۶ سال سابقه‌ی خدمت من چنین جابجایی‌های رخ داده است کاملا طبیعی است برخلاف آن‌چیزی که اعلام شد بنده پس از مراسم تودیع ایران را ترک نکرده ام و موضوع خاصی نیز نبوده است.

سردار افزود: آن چیزی که اعلام شد صرفا شیطنت رسانه‌ای بوده برای خوراک خبری ما پاسدار نظام و سرباز ولایت هستیم و جانمان را برای نظام و انقلاب و رهبرمان گذاشته و هرگز از این مسیر کنار نخواهیم رفت دشمنان علاقه دارند از هر موضوعی به نفع خود بهره‌برداری کنند، اما ماه هم‌چنان پاسدار این نظام و انقلاب هستیم.

سردار علی نصیری

وی ادامه داد سردار جعفری فرمانده‌ی بنده است و ما برای حفاظت از نظام مرز‌های بسیار محکمی داریم که با چنین شیطنت‌هایی آسیب نمی‌بینند این تغییرات روال جاری است و این افراد با توجه به شرایط خاص مجموعه قصد موج سواری و شیطنت رسانه‌ای داشتند. بنده در حال حاضر یک پاسدار هستم و محکم و استوار در حال انجام وظیفه هستم.

در ادامه سردار باقرزاده رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران نیز عنوان کرد شخصا با سردارنصیری تلفنی صحبت کردم. حالشون خوب است و کماکان درخدمت انقلاب و اسلام و کشور عزیزمان هستند.

این گونه اتفاقات و اخبار کذب به کررات مشاهده میشود و رسانه های معاند و دروغگو این گونه اخبار و مطالب را خوراک خبری خود میکنند و جالب اینجاست که آنان با گستاخی تمام به خبرگذاری های ایرانی و داخلی مارک و برچسب میچسبانند !

مطالب مشابه