وصیت شهید احمد رحیمی به دیگران

وقتی به حقی که هر کدامتان بر من دارید و آنچه من در این رابطه انجام داده ام، فکر می کنم، دردی سنگین جانم را پر می کند. (قسمتی از وصیت نامه شهید رحیمی)

0

بخشی از زندگینامه شهید رحیمی

شهید رحیمی سوم فروردین ماه سال ۱۳۳۸ در شهر بیرجند چشم به جهان گشود.ایشان بعد از اتمام تحصیلات ابتدایی و متوسطه در شهر خود، در آزمون سراسری سال ۵۶ در رشته پزشکی  در دانشکده تهران پذیرفته شد..،در سال ۵۸ به همراه تعداد دیگری از دانشجویان پیرو خط امام ،در تصرف لانه جاسوسی آمریکا شرکت داشت.و بالاخره شهید سید احمد رحیمی در بیست وچهارمین روزاز فروردین ماه سال ۶۲ در عملیات والفجر ۱،در حالی که با آرپی جی ای که بر دوش داشت و چندین تانک دشمن را متلاشی کرد با اصابت گلوله تانک به شهادت رسید.

 

«بسم ربّ الشهداء و الصدّیقین

ای خوشا با فرق خونین در لقای یار رفتن

سر جدا، پیکر جدا، در محفل دلدار رفتن

خدایا تو چه کردی با عاشقانت که سر از پا نمی شناسند و هر لحظه برای وصل به تو سخت بی تابند. این چه عشقی است در قلبهای این عزیزان که تنها به رضای تو دل بسته اند.

خداوندا! سپاس بی منتها تو را که این تنها آرزوی آنها را بر قلبهای مالامال از عشق به امام حسینشان نگذاشتی و با ریختن خونشان مظلومیت و حقانیت ایشان را به اثبات رساندی و آنها را به دیار خویش خواندی.

شهدا فیض دو عالم دارند                       شهدا بوی محرّم دارند

شهدا همدم عاشورایند                           شهدا گریه کن زهرایند

پدر، مادر، همسر و خواهر و برادرانم

وقتی به حقی که هر کدامتان بر من دارید و آنچه من در این  رابطه انجام داده ام، فکر می کنم، دردی سنگین جانم را پر می کند. من در زندگی حق هیچ کدامتان را ادا ننموده ام و در این رابطه جداً طلب مغفرت و رضایت دارم. من همیشه این را گفته ام که چه قبل و چه بعد از انقلاب و شهدا کاری انجام نداده ام و لذا اگر در مورد حقوق شما بخصوص همسرم کوتاهی کرده ام، برای کار بیشتر و جبران کوتاهی ها بوده است، به هر حال امیدوارم که قلباً و واقعاً از من راضی باشید. وصیت من به شما این است که به انسانیت دربند و حاکمیت استکبار جهانی بیندیشید.

امروز، روز استراحت نیست، روز ایثار است، روزی است که بندگان خدا همچون بهشتی، مطهری عزیز، رجایی، باهنر و… را به شهادت رسانده اند و خون آنها می جوشد.

امروز که کاخ واشنگتن و کرملین در آتش خشم محرومین همچو می سوزد و جنایتکاران عالم به سرکردگی آمریکا، ایران و انقلاب اسلامی را به عنوان کانون این شعله ها ساخته اند و تمام نیروهای خود را برای نابودی اسلام و انقلاب اسلامی بسیج نموده است، وصیت من به شما این است که به انسانیت در بند بیندیشید..

*صلواتی برای شادی روح بزرگش هدیه کنیم*

مطالب مشابه