وصیت نامه شهید محمدعلی اعتدال پور

0

خداوند مومنان را از هر شر و مکر دشمن نگاه می دارد بدرستیکه خداوند هرگز جنایت کار و نا سپاس را دوست نمی دارد . رخصت جنگ به جنگجویان اسلام داده شد زیرا آنها از دشمن ستم کشیده اند و خدا بر یاری آنها قادر و توانا است .(حج آیه ۳۸-۳۹ )

من برای اقامه امر به معروف و نهی از منکر حرکت کردم چون دیدم که اسلام را خطری بزرگ تهدید می کند و نیاز به یاری دارد و همین جا به آنهایی که توجهی به جنگ ندارند و نماز هم نمی خوانند و وقتی به آنها می گویی که چرا به جبهه نمی روید زود می گویند مشکلات نمی گذارد و وجود ما پشت جبهه لازم است.

می گویم چه مشکلی بالاتر از خطری که امروز اسلام را تهدید می کند؟ شما خوب می دانید که امروز اگر ما دراین جنگ شکست بخوریم یعنی اسلام شکست خورده است.

رهبریت، مرجعیت و نیابت از واسطه فیض خداوندی (امام عصر) امروز در دستهای الهی امت است.

شما را سفارش می کنم که خود را ملزم به اطاعت قلبی و عملی او کنید که ولایت این امام بزرگوار که تنها راه سعادت و کمال است که شما را به قرب الهی نزدیک می کند و به یقین انحراف از خط ولایت فقیه طی کردن مسیر هلاکت و ظلالت و بالاخره نابودی است. پس دقت کنید که افکار واعمالتان دقیق و میزان با قول و فعل امام باشد و توجه داشته باشید که گرایش های نفسانی و غیرالهی را با توجیه به اسلام و ولایت نچسبانید که انحرافتان قطعی است.

انقلاب اسلامی و اسلام در مقطع حساسی از حرکت خویش قرار گرفته است و نیاز بیشتری به ایثارگری شما ایثارگران دارد. در چنین مقطع حساس هوشیاری، صبر، استقامت و حرکت در جهت اهداف اسلام را باید شعار خود  قرار دهید.

مطالب مشابه